کشف خانه ای متروکه و دست نخورده از دهه ۱۹۵۰ - ویدئو

کشف خانه ای که از دهه 1950 دست نخورده با تمام وسایل باقی مانده همه را حیرت زده کرد

خانه های متروکه در همه جا وجود دارند ، اما کشف خانه‌ای متروکه که از دهه 1950 دست نخورده مانده بسیار ارزشمند است. خانه ای واقع در کانادا ، در حومه استان انتاریو که توسط یک عکاس کنجکاو کشف شد. اگر به مبلمان منزل دقت کنید ، مثل ورود به ماشین زمان است؛ فضای داخلی خانه که همانند یک مدرسه قدیمی است, بلافاصله احساس زندگی در گذشته را به شما منتقل می کند!  به تصاویری که از این خانه متروکه منتشر شده  نگاه کنید گویی که آنها زندگی صاحبان قدیمی خود را نشان می دهند.


تمامی وسایلی که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرند در این خانه قابل مشاهده است گویی که کسانی همیشه در آنجا زندگی می‌کنند. اما وضعیت خانه نشان می‌دهد که صاحبان آن بصورتی ناگهانی آن را ترک کرده‌اند.

کارشناسان عقیده دارند که این خانه بیش از سی سال خالی از سکنه بوده و تاکنون هیچ دلیل و مدرکی برای اثبات ورود کسی به این خانه در طی آن مدت وجود ندارد. این خانه از دهه 1950 باقی مانده و آنچه در داخل یافت شده,  فوق العاده هستند! بخشی از خانه با گذشت زمان فرسوده و خراب شده اما اکثر قسمت‌های خانه سالم مانده‌ است.

 

1. قفسه دارو.  جالب اینکه , بیشتر مارک هایی که درون این قفسه دارو پیدا شدند امروزه هم وجود دارند.

2. حتی ست اصلاح  مرد خانه هنوز هم دست نخورده باقی مانده و فقط ریش تراش فرسوده شده و دیگر قابل استفاده نیست.


3. تعدادی عطر و ادکلن قدیمی نیز در خانه متروکه یافت شد. مطمئنا شما هم کنجکاو شده‌اید که بدانید آنها چه بویی دارند ...

4- در طبقه بالا ، همه اتاق‌ها پر از قفسه‌های کتاب می‌باشند. کتابهایی در زمینه‌های مختلف ازجمله  اعتیاد و جنگ و همچنین تعداد زیادی روزنامه و مجلات وجود دارند.


5. نامه‌های دست نویس نیز یافت شده است. متأسفانه در مورد محتوای آنها چیزی اعلام نشده است.

6. وضعیت این اتاق فوق‌العاده است .عکاسی که این عکس را گرفته , گفته است که گرفتن این عکس به دلیل فراوانی کتاب‌ها  تقریباً  غیرممکن بود.

7. پیانویی سالم که فقط کمی گرد و غبار روی آن نشسته است.

8. ویترینی پر از گربه های کوچکی از جنس چینی ، لیوان آبخوری و لیوان چایخوری که به طرزی مرتب درون آن چیده شده‌اند.


9- وضعیت این اتاق خوب نیست و خسارت دیده است.  مبل و  صندلی‌ها,  یک گیتار آکوستیک که هنوز روی میز قهوه‌خوری است و دستگاه ضبط قدیمی و صفحات آن و بسیاری چیزهای دیگر که به چشم می‌خورد.گلدانی هم که روی میز در گوشه قرار گرفته مصنوعی است.


10. گرامافون اوایل قرن بیستم هنوز هم در گوشه ای از اتاق نشیمن با سوزن های اضافی و دستمال ویژه تمیز کردن دیسک ها قرار گرفته است. فراوانی لوازم مربوط به موسیقی چنین تداعی می‌کند که ساکنان این خانه از دوستداران موسیقی بوده‌اند.]


11. جالبترین نکته این است که همه محصولات موجود در این خانه هنوز درون بسته بندی‌های اصلی خود هستند.


12. اجاق گاز با وسایل آشپزی.ظرف و ظروف‌های موجود سالم هستند و طرح بعضی از ظروف طوری است که گویی جدیدا خریداری شده‌اند.

13. در حمام , لوازم بهداشتی موجود بودند که تاریخ استفاده آنها خیلی سالها قبل به پایان رسیده‌اند. همچنین در حمام  جعبه ای پر از کلاه ، جواهرات و آلبوم های عکس در یک کشو پیدا شد.


14. جواهرات موجود در کشو.

ویدئو را ببینید: