ماشین پرنده 5000 ساله که از افغانستان به آمریکا برده شد- ویدئو

مدتی قبل ویدئویی تهیه و منتشر کردیم که گفته شد یک بشقاب پرنده بصورتی سالم در نزدیکی مرزهای ایران توسط نازی‌ها کشف و به آلمان و سپس به آمریکا منتقل شد. در این ویدئو نیز به خبر کشف یک بشقاب پرنده باستانی با تکنولوژی بسیار پیشرفته در افغانستان می‌پردازیم.

در سطح اینترنت مطالبی به زبانهای مختلف منتشر شده که در آنها خبر کشف یک شئ پرنده باستانی 5000 ساله در افغانستان منعکس شده است. بنا به این خبرها , موضوع وقتی علنی شد که بخشی از گزارش ویژه سرویس اطلاعاتی روسیه به اینترنت درز کرد.

در گزارش ویژه‌ای که توسط سرویس اطلاعاتی روسیه برای پوتین تهیه شده است قید گردیده  که در در ماه دسامبر سال 2016 صدراعظم آلمان آخرین لیدر غربی بود که در این ماه بصورتی غیرمنتظره به افغانستان سفر نمود. دیدار آنگلا مرکل از افغانستان بعد از سفر باراک اوباما  رئیس جمهور وقت آمریکا در سوم دسامبر, دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس در هفتم دسامبر و  رئیس جمهور فرانسه در هشتم دسامبر بوده است.

بنا به آن گزارش , فقط سفر نیکولا سارکوزی مخفی نگه داشته شده است زیرا سفر سارکوزی به افغانستان به دلیل سفر رسمی که به هندوستان داشت لغو شده بود . او توسط یک هواپیمای جنگی متعلق به ارتش آمریکا با عجله به منطقه جنگی افغانستان برده شد.

چه چیزی باعث هجوم ناگهانی قدرتمندترین رهبران دنیای غرب به افغانستان شده بود؟ در گزارش سرویس اطلاعاتی روسیه ذکر شده که دلیل این سفرها , کشف چیزی به نام «ویمانا» در غاری در افغانستان توسط سربازان ارتش آمریکا است . حداقل 8 سرباز آمریکایی به هنگام تلاش برای بیرون آوردن ویمانا از درون غار که تخمین زده می‌شود 5000 سال در آنجا پنهان بوده , ناپدید شده‌اند.

ویمانا چیست؟

با توجه به دفاتر باستانی مهابهارات که یک حماسه به زبان ساسنسکریت می‌باشد می‌دانیم که ویمانا محیطی به اندازه ۱۲ ذراع  یعنی چیزی حدود پنج و نیم متر با چهار چرخ بزرگ و محکم دارد و جدا از این یک موشک مشتعل داشته که با توجه به متون ثبت شده مهابهارات  تفنگ مرگباری را دارد که توسط یک دایره بازتابنده عمل میکند. وقتی روشن میشود پرتویی از نور تولید میکند که وقتی بر روی هدف متمرکز میشود بلافاصله آنرا با قدرت خود کاملا ازبین می‌برد.

نکته مهم و قابل توجه در مورد ویمانا تکنولوژی آن است . این هواپیمای مرموز یک ماشین پرنده مشهور اساطیری است که در حماسه های سانسکریت باستان وجود داشته . پیش از آخرین تحول زمین که ادعا میشود بواسطه تسلیحاتی شبیه به بمب های اتمی امروزه اتفاق افتاده است .

ویمانا، ماشین پرنده اساطیری ، در اساطیر باستانی هند بخوبی توصیف شده است . درمتون هند باستان غالبا به این ماشینهای پرنده استناد شده است . نحوه استفاده از آنها در جنگ بخوبی شرح داده شده است . آنها علاوه بر اینکه می‌توانستند در جو زمین پرواز کنند ، قادر به سفر به فضا و اعماق آبها نیزبوده اند . هیچ شکی نیست که ویماناها به طریقی ضد جاذبه زمین شده بودند . پروازعمودی داشتند و قادر بودند در هوا معلق بمانند مثل یک بالن یا هلی‌کوپترمدرن .

نکته‌ای که در گزارش سرویس اطلاعاتی روسیه جلب توجه می‌کتد این است که گفته شده نوشته‌های باستانی یافت شده در غار , نشان می‌دهد که این ویمانا متعلق به زرتشت می‌باشد.

غاری که ماشین پرنده اساطیری (ویمانا) در آن کشف شده , مخفی نگاهداشته می‌شود شاید هم پس از انتقال آن به آمریکا , آن غار نابود شده باشد.

درپایان ، گذشته از واقعی یا ساختگی بودن این ماجرا،  چنانکه در خبرها شاهد هستیم در چند سال اخیر , رؤیت فرازمینی‌ها در کره زمین افزایش یافته است. چرا بازدید نژادهای بیگانه از زمین ما ادامه دارد ؟ به خصوص مناطق هسته‌ای و استراتژیک مورد نظرشان ؟ یکی از دلایل ممکن است این باشد که از دستیابی ساکنین زمین به استفاده از فناوری ویمانا جلوگیری کنند . ازآنجا که ما ساکنین زمین آماده استفاده از این فناوری نیستیم ، اگر هم بخواهیم از این تکنولوژی استفاده کنیم این کار منجر به جنگ جهانی و فاجعه و درنهایت منجر به نابودی حیات در زمین خواهد شد." target="_blank">لینک ویدئو 


پایان