تیپی( Tippi )، کودک حیات وحش را می شناسید؟-ویدئو

آیا شما تیپی( Tippi )، کودک حیات وحش را می شناسید؟ بیش از بیست سال از زمان این عکس گذشته و او دیگر بزرگ شده است.

1. کتاب جنگل

اگر فکر می کنید کودکی خارق العاده ای با تفریح در پارک های کنار خانه خود داشته اید ، پس آماده نیستید که با داستان تیپی دگره (Tippi Degré)  و جایی که او در دهه اول عمر خود زندگی کرد آشنا شوید.

با این حال ، عکسهایی که خواهید دید در عین حال که دلهره آور هستند  به همان اندازه هم بی نظیر و با ارزش هم هستند!

تیپی دگره دختر جوان فرانسوی است که دوران کودکی خود را در آفریقا و به ویژه در نامیبیا گذراند. خانواده وی به عنوان شکارچی تصویر در ساوان کار می کردند و از دختر خود که در کنار حیوانات وحشی و در دل سرزمین وحشی بسر می برد  ، با شیرها و فیل های غول پیکر و دیگر حیوانات وحشی عکس های شگفت انگیزی می گرفتند!


2. کودکی غیرمعمول

تیپی  در سن و سالی که همسالان او با دوستانشان در حال بازی قایم باشک در پارک ها بودند او  در جنگل می دوید.

چنین به نظر می آید که او بصورتی دیوانه وار ، از حیوانات وحشی که در آفریقا زندگی می‌کردند نمی ترسید و حتی عاشق گذراندن اوقات خود با آنها بود. فقط تصاویر را ببینید و خودتان خواهید فهمید!

3. دوستی با یوزپلنگ!

همانطور که این تصویر به وضوح نشان می دهد ، تیپی دختر معمولی نیست.

این واقعیت که حیواناتی همانند یک یوزپلنگ  به او نزدیک می شوند و سعی می کنند به او آسیب نرسانند ، نشان می دهد که او یک شاهزاده خانم دیزنی است.

4. عکسهای جادویی

چند کودک می توانند به ما بگویند که چگونه یک فیل آفریقایی آنها را بر روی خرطوم یا شانه های خودش حمل می کند؟

تیپی واقعاً بی نظیر است و در کودکی او چیزهای خارق العاده ای وجود دارند که شما فقط می توانید در فیلم ها یا کتابها مشاهده کنید. بیایید ببینیم که والدین تیپی درمورد کارهای خارق‌العاده و کودکی دخترشان چه می گویند.

5- کودکی پر برکت

سکونت والدین تیپی در آفریقا دوره‌ای پر برکت در زندگی آنها بود.

آنها کارشان مثل اداره کردن یک مغازه یا کار پشت میزی نبود ، همیشه در کنار دختر کوچک خود در دامان طبیعت وحشی بودند. علاوه بر این ، خاطرات زیادی دارند که به لطف عکسهای جادویی , آنها را ماندگار کرده‌اند.

6 . بومیان

یکی از جالب ترین جنبه های تجربه تیپی در آفریقا این است که بومیان آنجا او را کاملاً پذیرفته اند.

بسیاری از قبایل آفریقایی برای به اشتراک گذاشتن فرهنگ خود با دیگران و به ویژه در مشارکت بیگانگان در مراسم ها، قوانین سختگیرانه ای دارند و اجازه نمی‌دهند، اما تیپی استثنا بود.

7. یک کتاب نوشت

اگرچه بیش از یک دهه از زندگی تیپی در آفریقا می گذرد ، اما توضیح داد که او هرگز لحظه های باورنکردنی در آنجا را فراموش نمی کند. او همچنین کتابی به نام "!" Tippi,My book of Africa" نوشت که داستان باورنکردنی او را روایت می کند. کودکان در سراسر جهان باید داستان او را بخوانند.

8. کتاب جنگل

تیپی به هنگامی که همسالان او فیلم های کارتونی کتاب جنگل را تماشا می کردند او در واقعیت آنها را تجربه می کرد.

به عنوان مثال این عکس را ببینید. آیا تا به حال چنین دختر کوچکی را در نزدیکی یک بچه شیر دیده بودید؟ آیا می توانید تصور کنید که بزرگ شدن در آفریقا چقدر هیجان انگیز است؟

9. از آن لذت ببرید

تیپی  برای بازی قایم باشک به زمین بازی خاصی نیاز نداشت ، کل جنگل در اختیار او بود!

تیپی برای سرگرم شدن نیازی به پیدا کردن یک کودک دیگر برای همبازی شدن هم نداشت. فقط کافی بود از گردن یک شترمرغ بالا برود. سرگرمی از این بالاتر !

10. دوستان یا فیلها

در حقیقت ، زمانی که تیپی در آفریقا زندگی می کرد ، کودکان دیگری برای بازی با آنها نبود.

اما او می گوید که این موضوع هیچ وقت برای او مسئله ای مهم نبوده است. او قبلاً هرگز در یک شهر بزرگ زندگی نکرده بود ، بنابراین هرگز نمی دانست بچه های دیگر در سن و سال او چه می کنند ، و همانطور که در این تصویر می بینید ، تیپی به یک همبازی احتیاج نداشت: او با فیلها دوست بود.

11. حیات وحش

والدین تیپی گفتند:"تیپی یک دختر بچه خوش شانس بود و تا ده سالگی در طبیعت زندگی می‌کرد.هر سه با حیوانات بودیم و می‌شود گفت که با انسانهای دیگر ارتباطی نداشتیم."

 اما اینکه آنها به دخترشان اجازه دادند تا با حیواناتی مثل ببر یا فیل بازی کند به نظر شما بی‌مسئولتی است؟

12. حیوانات خطرناک به عنوان دوست

اگر بگوییم در بعضی از عکس ها گویی که زندگی تیپی در معرض خطر بوده, دور از واقعیت نیست اما والدین تیپی توضیح دادند که حیوانات موجود در عکس ها کم و بیش اهلی شده و در بین ساکنان روستاهای آفریقا زندگی می کرده‌اند.


13. عکس های خیره کننده

والدین تیپی همچنین توضیح دادند که کار واقعی آنها عکس گرفتن از طبیعت آفریقا است ، اما تهیه عکس از دخترشان هدف اصلی آنها نبوده است.

والدین تیپی دوست داشتند از دختر کوچک خود عکس بگیرند. در عین حال ، چه کسی می‌تواند آنها را سرزنش کند: دیدن بازی کودک با حیواناتی مانند شترمرغ یا شیر یک چیز عادی‌ نیست ...

14. حیوانات وحشی

واقعیت این که تیپی دوران کودکی خود را واقعا با حیوانات گذراند ، و دلیل غوغا کردن عکس‌های او هم همین بود.

و خبر خوب این است که به نظر می رسد تیپی عاشق دوربین است: فکر می‌کنید چه شغلی را انتخاب می کند؟!

15. یک بازیگر

تیپی از کودکی به دوربین عادت کرده بود و امروز بازیگر شد.

در زمان کودکی او مستندی با نام "دور دنیا با تیپی" ساخته شد ، حتی در مورد مبحث مهمی که او از حیوانات وحشی به خوبی می دانست در آن فیلم صحبت کرد.

16. پز دادن با یک قورباغه غول پیکر

تیپی زمان زیادی را با حیوانات وحشی گذراند ، اما او به خصوص دوست داشت با قورباغه‌ها بازی کند!

دلیل این علاقه ساده است: قورباغه ها دوست داشتنی هستند و در همه جا تماشای پریدن آنها سرگرمی خوبی برای بچه ها است.

17. داستانی شگفت انگیز

مطمئنا تعداد بسیار اندکی از مردم می توانند بگویند که آنها کودکی بهتری نسبت به تیپی داشته‌اند و این یک واقعیت است!

تصور کنید که چقدر خوب است هر روز صبح از خواب بیدار شوید و بیرون از خانه با حیوانات وحشی مانند ببرهایی روبرو شوید که منتظر بازی با شما هستند!

18. آنجا بزرگ شوید و برگردید

اکنون تیپی بزرگ شده است و غالباً هم به نامیبیا سفر می‌کند.

بدیهی است که او هرگز خاطرات باورنکردنی دوران کودکی خود را فراموش نخواهد کرد و سفر به آفریقا راهی برای احیای دوران کودکی اوست. کودکی بی نظیری که همه کودکان امروزی باید حسرت آن را بخورند!

19- شکار برای غذا

از داستان کودکی تیپی می‌توانیم متعالی بودن طبیعت را یاد بگیریم.

ما اطمینان داریم که تیپی در آفریقا لحظات فراموش نشدنی را پشت سر گذاشته است و شاید فقط چند کودک باشند که می توانند همین حرف را بزنند. به گفته وی ، او همه چیز را دوست داشت: مناظر ، حیوانات و افراد بومی آفریقا را.

20. امروز تیپی

شما می خواهید بدانید که تیپی الان چقدر بزرگ شده؟

او دیگر دختر بچه ای نیست که  در عکس ها دیدید ، اما اگر همانطور که گفت بازیگری در فیلم‌ها را پیگیری کند باز هم خواهیم توانست تصاویر جدیدی از او را ببینیم.


ویدئو را ببینید
موفق باشید