افزایش سایز آلت مردانه با روش طبیعی

شاید راه رفتن با پای برهنه را دوست نداشته باشید اما به همه مردان توصیه اکید می شود که این کار را بکنند. چرا ؟

پابرهنه راه رفتن باعث می شود تا سرعت جریان گلبول های قرمز خون به طور متوسط  280 درصد افزایش پیدا کند. تاثیر بسیار زیادی روی سلامتی انسان دارد. ابتدا به تاثیر آن روی مردان و بعد هم به تاثیر آن روی همه انسانها می پردازیم.

هر مردی, در هر سن و سالی که باشد اگر یکی یا هر دو مشکل اساسی مردانه, یعنی کوتاهی سایز و کوتاهی زمان نعوظ را داشته باشد راه درمان طبیعی آن کشف شد: روزی نیم ساعت راه رفتن با پای برهنه روی خاک و چمن.

لازم نیست میلیونها خرج کنید و کلی قرص بخورید یا حتی زیر تیغ جراحی بروید. نتایج تحقیقات یک عده از محققان کانادایی باعث خوشحالی عده زیادی شد. این عده از محققان برای تحقیق و آزمایش, دو سال را در جمهوری دموکراتیک کنگو گذراندند. بر اساس نتایج تحقیقات, هر روز نیم ساعت راه رفتن با پای برهنه روی خاک , تاثیر بسیار زیادی در افزایش سایز آلت مردانه دارد. محققان کانادایی گفتند که این روش را نزد یک طبیب در کشور کنگو یاد گرفته اند. این طبیب  از مدت ها پیش این روش را برای مردان مشکل دار تجویز می کرده و آنها هم فکر می کردند که نوع خاک و آب و هوای طبیعت کنگو , شاید دلیل آن باشد. این محققان برای همین هم به کنگو رفتند تا این موضوع را شخصاً تجربه کنند.دو سال در کنگو ماندند و این روش را اجرا کردند و وقتی به کشور خود برگشتند آلت آنها به طور چشم گیری افزایش پیدا کرده بود.آنها نام این روش را دی آر سی که مخفف جمهوری دموکراتیک کنگو هست گذاشتند. DRC (Democratic Republic of Congo) 

جان پاول   John Powell یکی از این محققان کانادایی بود که شخصا این روش را تجربه کرد. پس از بازگشت به کانادا, همین روش را روی عده ای از مردان در کانادا آزمایش کرد و نتیجه کاملاً مثبت بود. یعنی نوع طبیعت و آب و هوا تاثیری در نتیجه نداشت. فقط راه رفتن با پای برهنه روی خاک طبیعت کافیست.

این روش یعنی روزی نیم ساعت پا برهنه روی خاک راه رفتن از چه سالی باید آغاز شود؟ این محققان می گویند که وقتی یک پسر به سن بلوغ رسید بعد از آن می تواند از این طریق , سایز آلت خود را افزایش بدهد.

حالا می رسیم به سئوال اصلی که این روش تا اندازه باعث افزایش می شود؟ روزی نیم ساعت پابرهنه روی خاک راه رفتن را اگر به طور مرتب اجرا کنید در هر سال باعث افزایش یک اینچی می شود. یعنی هر سال حدود دو و نیم سانت.

همچنین مدت زمان نعوظ هم افزایش پیدا می کند. یعنی آلت, زمان بیشتری در حالت نعوظ باقی خواهد ماند.

آقای جان پاول می گوید که دیگر هرگز پابرهنه راه نخواهد رفت چون به اندازه کافی, سهم خود را از طبیعت دریافت کرده است. پس شما هم این روش را تا به جایی اجرا کنید که کفایت کند. فقط یک سئوال ممکن است ذهن ما را به خود مشغول کند و آن این که نبود پوست اضافه به دلیل ختنه, مانعی ایجاد خواهد کرد یا خیر؟ لطفاً دوستانی که این روش را اجرا می کنند بعدها نتیجه را در همین جا در قسمت نظرات به اشتراک بگذارند.

حالا نگاهی داریم به فواید پابرهنه راه رفتن :

باید بدانیم که حدود 72 هزار رشته عصبی , در قسمت پاها جمع شده و به انتها می رسند. و می توان اهمیت پاها را فهمید. کارشناسان توصیه می کنند که حداقل هفته ای دو بار پابرهنه روی خاک و چمن پیاده روی کنید. بدون کفش و جوراب.  چرا؟

باعث کاهش استرس و اضطراب می شود و سیستم عصبی را بهبود می بخشد.

باعث تخلیه بار الکترومغناطیسی بدن می شود.

گردش خون را افزایش می دهد و به این ترتیب اکسیژن خون افزایش پیدا می کند.

در خانم ها , باعث کاهش دردهای دوران قاعدگی می شود.

باعث تقویت رگ های خونی و جلوگیری از واریس می شود.  

باعث رفع یا کاهش دردهای مفصلی می شود.

عضلات پا را تقویت می کند و مشکلات درد پا را حل می کند.

از قارچ پا جلوگیری می کند.

در کودکان, خطر بد شکل شدن پاها را کاهش می دهد.

گفتیم که حدود 72 هزار رشته عصبی , در پاها جمع شده اند. وقتی با پای برهنه راه می رویم به این رشته ها فشار وارد می شود و به این ترتیب کانال های مسدود شده انرژی باز می شود و به عضو متصل به این کانال کمک می کند تا از بیماری رهایی پیدا کند.

باعث برطرف شدن مشکل بی خوابی می شود.

باعث تقویت استحکام استخوان های پا می شود.

باعث تقویت چشم ها می شود.

باعث کاهش التهاب می شود.

و کودکانی که با پای برهنه روی خاک و چمن بازی می کنند بسیار سرزنده تر از کودکان دیگر هستند.

در پایان این دو مورد خاص را هم به یاد داشته باشیم. بر اساس تحقیقات, مشخص شده که نگه داشتن باد شکم, می تواند حتی باعث اختلال مغزی و دیوانگی شود. این باد باید آزاد شود تا به روده ها و مغز آسیب نرسد. به کودکانمان هم بیاموزیم که وقتی نیاز بود در دستشویی یا بالکن یا هرجایی که مناسب می بینید فوراً باد معده را آزاد کنند تا از بسیاری از مشکلات دور بمانند. گازی است که ایجاد شده و باید از بدن خارج شود. وقتی مانع آزاد شدن آن می شوید درواقع فقط آن را در روده ها جابجا می کنید و باعث بروز مشکلات در آینده می شوید.

یک مورد دیگر اینکه, وقتی نیاز به دستشویی و تخلیه داشتید هرگز سعی نکنید آن را تا لحظه آخر تحمل تان نگه دارید. فشار زیاد باعث فشار به کلیه ها می شود که عواقب بسیار بدی دارد و حتی می تواند باعث مرگ زودرس شود. پس هربار در اولین فرصت, تخلیه کنید.

به یاد داشته باشیم که بسیاری از مشکلات جسمی ما, به دلیل رعایت نکردن همین نکات ساده و حتی به ظاهر غیر متمدن , ایجاد می شوند. کمی خودمان را در آغوش طبیعت بیاندازیم و به فکر سلامتی خودمان و فرزندانمان باشیم. در روستاها مشکلی از نظر دسترسی به طبیعت نیست اما در به خصوص در شهرهای بزرگ, یک مشکل اساسی است. ای کاش مسئولان شهرها, در کنار پیاده روها , باریکه ای خاکی و چمنی را هم برای پابرهنه پیاده روی کردن در نظر می گرفتند. نظر شما چیست؟