آمریکا , ارتباط با آدم فضایی ها

در مورد ارتباط آمریکا با آدم فضایی ها حرف ها و شایعات بسیاری وجود دارد. از نظر بعضی ها این حرفها کاملا غیر منطقی و نادرست هستند اما از نظر عده ای دیگر , صد در صد واقعیت دارند. مهمترین دیداری که فاش شده , در سال 1954 روی داده است. در مورد دیدار آیزنهاور رئیس جمهور وقت آمریکا با موجودات فرازمینی آن هم نه یک بار بلکه سه بار , مدارک و شواهد فاش شده و موجود هستند. مدارک مجستیک 12 نیز این ادعاها را به اثبات می رسانند. ملاقات اول آیزنهاور با موجودات فرازمینی در پایگاه نیروی هوایی ادواردز در کالیفرنیا و و دو ملاقات بعدی در پایگاهی سری در نیومکزیکو انجام گرفته است. حتی در اثنای دیدارها در نیومکزیکو , افزایش دوبرابری رویت بشقاب پرنده ها به ثبت رسیده است.

ملاقات های آیزنهاور با فرازمینی ها چگونه گذشت؟

آیزنهاور رئیس جمهور وقت آمریکا ,ژنرال پنج ستاره ارتش بود که  از سال 1953 تا 1961 رئیس جمهور امریکا بود و از جمله کسانی بود که به وجود موجودات فرازمینی و حیات در نقاط دیگر کیهان اعتقاد داشت. او  در ماه فوریه سال 1954 به مسافرت چند روزه رفت. قرار بود پس از بازگشت از استراحت در ضیافت شامی که از قبل اعلام شده بود شرکت کند اما در آن اثنا آیزنهاور برای چند ساعت ناپدید شد و خبری از او نشد. لازم به ذکر است که روسای جمهور آمریکا بر اساس برنامه روزانه حرکت می کنند و محل حضور او در هر ساعتی از روز کاملا مشخص است. اما برای مدتی کسی از آیزنهاور اطلاعی نداشت و این موضوع حتی باعث جلب توجه رسانه ها نیز شده بود. کاخ ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که او به دندانپزشک رفته و مشغول مداوا می باشد. این توضیح , رسانه ها را قانع نکرد . در آن زمان نام آیزنهاور در هیچ بیمارستانی ثبت نشده بود. رسانه ها ادعا کردند که آیزنهاور چیزی را از عموم پنهان می کند.

گفته شد که آیزنهاور سه بار با فرازمینی ها ملاقات کرده است. ملاقات اول در پایگاه هوایی ادواردز کالیفرنیا با دو تن از نژاد نوردیک (Nordic)  به انجام رسیده است. نژاد نوردیک  که چشم های آبی رنگ دارند و قدبلندان سفید هم خوانده می شوند از نظر ظاهر به انسان ها شباهت زیادی دارند. در جلسه ملاقات , نوردیک ها بسیار سازنده رفتار کرده و تاکید زیادی داشته اند که خواهان کمک به انسانهای روی کره زمین هستند. اما این جلسه ملاقات , به دلیل مورد قبول واقع نشدن پیشنهاد نوردیک ها از طرف آیزنهاور و یا بعبارتی دولت آمریکا , بدون نتیجه به پایان رسیده است. خواسته نوردیک ها چه بود؟ آنها خواستند تا آمریکا از برنامه های هسته ای خود دست بردارد و با تمامی رهبران جهان در مورد خلع سلاح توافقنامه ای را به امضا برسانند. اما خواسته آیزنهاور کاملا عکس خواسته نوردیک ها بود. آیزنهاور از آنها خواست تا فقط با آمریکایی ها ملاقات داشته باشند و تکنولوژی سلاح های پیشرفته را در اختیار آمریکا قرار دهند. نوردیک‌ها هشدار دادند که بشریت در مسیر خودکشی قرار دارد. آنها در عوض پیشنهاد كردند كه به انسانها كمك كنند تا در مسیری مسالمت آمیز پیشرفت كنند. جلسه بدون توافق به پایان رسیده و طرفین بطور دوستانه محل را ترک کرده اند.

نامه ای وجود دارد که بعد از این ملاقات نوشته شده است. نویسنده نامه جرالد لایت (Gerald Light) شخصی است که در آن ملاقات حضور داشته است. خلاصه نامه چنین است: دوست عزیزم. از پایگاه هوایی ادواردز , تازه برگشتم. چیزهایی که گفته می شوند درست هستند. رد درخواست ما برای همه بسیار ناراحت کننده بود. برای اولین بار بود که درخواست ما اینگونه صریح رد شد. در طی دو روز پنج وسیله نقلیه فضایی دیدم. پنهان نگه داشتن راز به این بزرگی بسیار سخت است.

در سال 1955 ملاقات دوم به انجام رسیده است. این بار نمایندگانی از یک نژاد متفاوت آمده بودند ولی باز هم ملاقات بدون نتیجه و سریع به پایان رسید. در پایان ملاقات , آنها در مورد نمایندگانی که از نژاد خاکستری ها به ملاقات آنها خواهند آمد اطلاعات زیادی داده و تاکید کرده اند که با آنها به توافق خواهید رسید اما بدانید که این توافق به معنی دستیابی آنها به خواسته هایشان از شما خواهد بود و در درازمدت خواهید فهمید که اشتباه کرده اید.

در اوایل سال 1955 , سومین دیدار با فرازمینی ها به انجام رسید. مهمترین جنبه این دیدار , ضبط فیلم این دیدار می باشد. اما متاسفانه فیلم ها در دسترس قرار نگرفتند. در تاریخی که سومین دیدار با فرازمینی ها در نیومکزیکو به انجام رسید صدها نفر شاهد فرود و پرواز بشقاب پرنده ها در منطقه نیومکزیکو بوده اند. گفته می  شود که یک بشقاب پرنده در طول دیدار , به مدت 45 دقیقه به حالت آماده باش در هوا معلق مانده است. فرازمینی هایی که آمده بودند از نژاد خاکستری ها بودند و توافق حاصل گردیده است.

توافق های حاصل شده در آن جلسه چه بودند؟

-دولت آمریکا در کار آنها دخالت نخواهد کرد و آنها نیز به کارهایی که آمریکا در دنیا انجام می دهد دخالت نخواهد کرد.

-برای پیشرفت تکنولوژیکی به آمریکا کمک خواهند کرد.

-با هیچ کشور دیگری هیچگونه توافقی انجام نخواهند داد.

-می توانند هر شخصی را که بخواهند از روی زمین بربایند و بر روی او آزمایشات خود را انجام بدهند اما باید مشخصات آنها به دولت آمریکا اعلام بشود.

- در مورد وجود فرازمینی ها هیچ اطلاعاتی نباید به مردم داده بشود.

 

موضوعات اساسی توافق طرفین این گونه بوده اما جزئیات بسیاری را شامل می شود که فاش نشده اند. دولت آمریکا تاکنون نسبت به مفاد توافقنامه عمل کرده و به سوپر قدرت جهان تبدیل شده است. اما خاکستری ها به مفاد توافق نامه متعهد نبوده و مشخصات افرادی را که ربوده اند را گزارش نکرده و حتی با دولت های دیگر دیدار و توافقنامه هایی را به امضا رسانده اند.

این که بعد از توافق , چه کارهایی به انجام رسید و طرفین با یکدیگر چه چیزهایی را رد و بدل کردند هیچگونه اطلاعاتی نیست فقط تا جایی که می شود فهمید این است که مدت کوتاهی پس از آن دیدار , یعنی از سال 1957 به بعد آمریکا رشد سریعی در تکنولوژی نظامی داشته و توانسته است خود را به سوپر قدرت جهان تبدیل کند.

حتی ادوارد اسنودن، کارمند اسبق آژانس امنیت ملی آمریکا NSA)‌) سه سال پیش فاش کرد که سیاست خارجی و داخلی آمریکا  دست کم از سال 1945 تاکنون توسط دستور کاری از آدم فضایی‌ها تعیین می شود.

قضاوت با شما.

موفق باشید